KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128174

nr 1312 8174

Jack Eichborn

(1906-1981), Sverige

Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på pannå, 45x43 cm

Jack Eichborn, svensk bildkonstnär född 1906 i Manchester, död 1981.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:20:28

5/3 20:35:06 1      Vinnande bud

Jack Eichborn

Läs mer om Jack Eichborn